Angielski dla mam

Cześć! Jestem Marysia.

Pokażę Ci, że jako mama możesz rozwijać swoje językowe skille. Uważam, że najlepsze co możesz dla siebie zrobić to… nie rezygnować i otaczać się na co dzień angielskim. Początki nie są łatwe, ale jesteśmy w tym razem. Sprawię, że nauka stanie się Twoją rutyną i przyjemnością :)

Dobre materiały za darmo

Jeśli nie masz czasu przekopywać Internetu ani księgarni w poszukiwaniu materiałów do nauki to jesteś w dobrym miejscu. Mam dla Ciebie propozycje zarówno całkowicie darmowe, jak i te płatne. Gwarantuję Ci, że na ich podstawie rozwiniesz swój angielski tak jak chcesz.

Wszystkiego co oferuję możesz uczyć się na komputerze w przeglądarce lub przez dedykowaną aplikację mobilną!

Mamusiowe idiomy

Workbook dla newsletterowiczek

Przygotowałam dla Ciebie workbook z kilkoma przydatnymi – w naszym, mamusiowym życiu – idiomami gotowymi do wykorzystania od zaraz.

Wystarczy, że zapiszesz się do mojego newslettera :)

Business English

7-dniówka dla zabieganych mam!

Chcesz rozwinąć swój Business English? Daj sobie 10 minut dziennie przez kolejnych 7 dni. A ja zajmę się resztą. Mam dla Ciebie: autorskie teksty, praktyczne ćwiczenia, nagrania mp3 z poprawną wymową, przydatne zwroty i słownictwo.

Dołącz do mojego biznesowego newslettera i odbierz minikurs za darmo :)

Jak się uczyć angielskiego przy dzieciach?

Chodź na mój Instagram

Pokażę Ci jak ja to robię. Do tego znajdziesz u mnie same dobre polecajki – uwielbiam seriale, podcasty i artykuły. Nie ma to jak AUTENTYCZNY język angielski (a nie suchy i nudny podręcznikowy).

Co jeszcze? Przyjmij zasadę – wchodzę na Insta, wychodzę z jednym nowym słówkiem. Możesz sobie robić krótkie wrzutki z angielskiego, korzystając z moich karuzel i rolek.

Momletter

Kurs angielskiego dla mam

W Momletterze otrzymujesz dostęp do platformy kursowej oraz miejsce na wymianę zdań i wzajemne wsparcie z innymi mamami. W każdy poniedziałek dostaniesz harmonogram pracy na najbliższe dni, a ja w trakcie tygodnia będę odsłaniać przed Tobą nową porcję materiałów kursowych m.in. worksheety do druku, minipodcast z nagraniem readingu, wyjaśnieniem gramatyki oraz poprawną wymową słownictwa. Będę Ci o tym wszystkim przypominać mailowo. 

Kolejna możliwość dołączenia do Momlettera pojawi się już w kwietniu 2024!